20110122 Členská schůze

O víkendu 22.1.2011 se konala výroční členská schůze a I. členská schůze

V sobotu se vypravila skupina (Vyroubal, Kočí, Kubištová, Kleberc, Doležel, Rozsypal, Falta) do Propástky „Debakl! 63% účastníků bylo pro opilost vykázáno z akce! Pan Kléberc sabotoval akci už od počátku! Trestám se 0,5 l. Rumu a navrhuji ústavní léčbu.“

Rumový dortSobotní schůzi předcházel nehorázný bordel na základně a totéž se opakovalo v neděli. Nevím, jak to máte kdo doma. Jestli to u vás vypadá stejně, je to vaše věc a vaše soukromí. Tato základna není vaším majetkem, jste tu na návštěvě. Pokud se jak na návštěvě neumíte, nebo nechcete chovat, tak sem nejezděte. Jedná se o speleologickou základnu, tako takovou ji máme k dispozici. Jestli sem jedete jen za účelem se ožrat, jeďte jinam. Není umění se ožrat a druhý den být k nepoužití. Umění je se ožrat a druhý den fungovat. Pokud na to nemáte, a neumíte to, mate dvě možnosti. Pit tak abyste se neožrali, nebo sem nejezdit. Pokud musíte před akci a nebo během ní chlastat, nevydržíte bez toho jedno dopoledne, nejezděte a běžte se léčit. Záchod Nejsme spolek puritánů a abstinentů, po akci se klidně ožerte tak, že vám budou slézat nehty na nohách. Jít ožralej na akci je největší pitomost, co můžete udělat. Když se zabijete, tak vám to už nebude vadit, ale vedoucího akce zavřou. Vím, že se opakuji, ale někteří to stále nechápou a nepochopí. Těch bychom se měli zbavit, že ohrožují sebe mi až tak nevadí, vadí mi že ohrožují ostatní. Není to jen poznatek z poslední akce, (musím pochválit Zdeněčka za zásah), ale delší doby.
Takže závěr: Lze předpokládat, že na speleologickou základnu jezdí ten, který se chce na speleologické činnosti podílet. Kdo se nechce zúčastnit pracovní akce; nebude se povalovat na základně, ale prostě nepřijede nebo odjede. Chlastat v místě pobytu vás přijde levněji o dopravu, neohrožujete ostatní a ještě nemusíte po sobě uklízet, co zjevně neumíte.
Omlouvám se všem, kterých se to netýká, ale už opravdu se to takhle nedá. Nerad bych to řešil jako na Býčině .

O víkendu 16.-17.01.2011 se konal v Brně veletrh Regiontour, kterého SJ ČR účastní, nemohl jsem být tedy v Krasu. V pátek se U netopýra sešla, hrála a zpívala parta „starých“ jeskyňářů:
Tom, Havel, Rajman, V sobotu pak skupina „Korál“ Hynka Pavelky. V sobotu se pracovalo na závrtu Člupek (Havel, Kočí, Vyroubal, Dvořáček 6-07 „Těžilo se pod žebříkem 2 velké kameny v bahně“ Se těžily nebo zůstaly ?

Oficální zpráva z členskských i výroční schůze pro členy i nečleny je na:

www.jeskynar.cz/files/clenska-schuze-2011.pdf
www.jeskynar.cz/files/vyrocni-schuze-2011.pdf

nebo
www.jeskynar.cz/files/2010-11-13-zapis-ze-schuze.doc
www.jeskynar.cz/files/22-01-2011-zapis-ze-schuze.doc
www.jeskynar.cz/files/Vyrocni-schuze-22-01-2011.doc

BORDELBORDELBORDELBORDEL

autor: Robert