Soutěž o největšího špinavce – Čuňas 2009

Loňské léto jste měli možnost vyhrát tři knihy za nejaktivnější tvorbu stránek na jeskyňářovi. Kvůli remíze byly nakonec rozdány pouze dvě knížky. Protože už jsme se cítili provinile za neustálé odkládání nové soutěže, nakonec jsme se rozhodli pojmout soutěž s troškou humoru.

Čuňas 2009 je soutěž o nejlepší fotku špinavce z podzemí. Slovem nejlepší není ani tak myšlena technická kvalita, ale spíše šťavnatost a zoufalá atmosféra snímku. Autor fotografie dostane knížku Reinholda Messnera "Antarktida – Nebe i peklo" a vyfotografovaná osoba dostane od serveru jeskyňář orignální triko. Soutěž bude skončena za jeden měsíc a jeden týden a obě ceny budou předány 24. dubna 2009 na Speleofóru ve Sloupě. Knižní cenu do soutěže nám věnovalo nakladatelství Epocha.

Způsob zasílání snímků do soutěže :

Fotografie zasílejte e-mailem na adresu soutez@jeskynar.cz a my je v nejkratším možném čase vložíme do alba. Pokud víte jak, můžete fotku před zasláním zmenšit z plného rozlišení na 1600*1200 nebo 1024*768 obrazových bodů. Pokud máte jakékoliv otázky, ptejte se třebas pod tímto článkem. 

Způsob hlasování :

Hlasovat můžete pomocí hvězdičkového systému pod každou fotografií (viz. obrázek níže) a můžete připojit pochvalné komentáře. Podle nic se rozhodne v případě remízy mezi dvěma fotografiemi na konci soutěže.

 

Vyštrachali jsme také fotku vítězů předchozí soutěže o knihu, v které  bodovali Lukáš Kubičina a Igor Harna. Cena jim byla předána na jeskyňářském týdnu v Čachticích.

 

autor: Redakce